tel   +90 532 176 16 43  |   zrf.fw   tasarim@tasarimmatbaa.com

kalemler158D26D8-AA20-B1A2-1FEB-04DBC715E8B1.jpg
Mükemmel Baskı Kalitesi Tasarım Matbaa Son Teknoloji Makina Parkuru İle Mükemmel Baskı Kalitesi Sunar
Ticaret dünyasına ve piyasalara işinizden bahsetmeye hazırmısınız?
Tasarım Matbaa; kartvizitler, kataloglar, broşürler, el ilanları gibi kurumunuzu temsil eden her türlü basılı ve dijital medya ürününü sizin için tasarlayıp sunuma hazırlarken sadece bir müşteri gözüyle hareket etmeden, iş ortağınız olarak hareket eder. Bizler sadece standartlara uygun kısa ve uzun vadeli çalışmalar yapmamıza izin verecek donanıma sahip değiliz, aynı zamanda projelerinizi öne çıkarmanıza yardımcı olacak insanlara ve yaratıcılığa da sahibiz. Bir baskı partneri seçerken, Tasarım Medyanın farkını dijital ortamda hazırladığımız seçenekler ve kağıt üzerinde ki mürekkep dışında, çıkarlarınızı en iyi şekilde temsil edecek uzmanlığı, özveri ve kararlılığı olan bir partner olarak değerlendirdiginizde hissedeceginizden emin olabilirsiniz.
  
Bizi tercih ettiğinizde ;
Yola sadece temin ettiğiniz baskı materyalleri ile degil uzun vadeli bir partner ile çıkacaksınız. Bu süreçte ise, kaliteli baskıyı uygun fiyatlara temin ederek, dijital ortamda oluşturulan tasarımlar ve iletişim ile zaman tasarrufu sağlayacaksınız.
 
İşimizin başarısı, sizinle olan ilişkimize bağlıdır.
Satış temsilcilerimiz projeksiyonlardan çok projelere odaklanmaktadır. Bu sebeple; kapsamli düşünen, organize ve güvenilirligi ilke edinen ekibimizin; amaçlarınızı, doğru bir şekilde anlamalarını ve projenizi başarılı bir şekilde tamamlamaları için elinden gelen çabayı göstereceğini arkadaş canlısı ve gülümsemesi eksik olmayan ekibimizle tecrübe edebilirsiniz.